⭐Ayın 5 Şarkısı⭐

Merhabalar efendim, eski blog düzeniyle tekrar karşınızdayım. Önceki değişiklik çok karanlık geldiği için insanlara okuma adına daha rahat olan bir sayfa ayarlayana kadar eskisine dönmek daha doğru olur gibi geldi. Neyse lafı uzatmadan şarkılara geçmek istiyorum. Efsanevi bir ay oldu Şubat müzikler açısından. Bunu kaçırmamanız gerek! O kadar güzellerdi ki başlığa yıldız koydum.

  1. Editors – Barricades

Ben size bunu nasıl anlatayım? Editors işte yahu açıklamaya gerek var mı?

2. Lera Lynn ft. Shovels & Rope

Ne yalan söyleyeyim efem Lera Lynn dinlemeye çok fırsatım olmamıştı benim. Diziden sonra dinlerim demiştim ancak malumunuz depresyon falan… O yüzden çok gözardı ettim kendisi. Geldi yüzüme tükürdü çok şükür yarabbim.

3. Moddi – Smoke

Hiç sevmem Moddi. Seveni de sevmem. Bana hep 82 doğumlu Kadıköy özentilerini hatırlatıyor. Ve bu şarkıyı bir gün listelerime koyacağımı söyleseler önce kendi yüzüme, sonra da onların yüzüne tükürürdüm. O yüzden yüzüme tükürebilirsiniz sıkıntı yok.

Ne tükürüldü lan yüzüme…

4. Joji – Run

Ekşide birisi şey yazmış George Miller için. “Sanki hiç götüne havai fişek koymamış gibi sanki hiç kusmuklu kek yememiş gibi”… Ben bu lafın üstüne daha ne diyebilirim. Piç adam böyle şarkı mı yapılır?

5. Rafferty – King of Fools

Bu ay dinlediğim bütün şarkılarını ezberledim, bu da dahil. En sona koyuyorum ancak etkisi en az diye değil. Diğerlerinden daha az dinleme fırsatım oldu diye. Ben bunu bir noktada listelerime kalıcı olarak koyarım.

Bol yüze tükürmeli, bol kendini aşağılamalı bir liste oldu ancak çok sevdim yahu şarkıları. Spotify da sürekli bunlara benzer şarkılar çıkarıyor önüme. Sanki lotoyu tutturmuşum gibi bir his.

Bu arada o da olacak inş.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.