Ondan Bundan Vol.20

İnanamıyorum! Bu yazıdan tam 20 adet yazmışım. Ha bir de bir video var asdsgdfg. Anlatacak şeyler biriktiğine göre başlayayım konuşmaya.

– Yazılımcı bir arkadaşım var, kendisi bu blogunda iyi bir okurudur, onun başlattığı bir uygulama için çalışmaya başladım. Ufacık bir katkım var henüz ancak yapılan planlara göre bu katkılar artacak. Kısmet, bakalım. Çok ilginç bir şey… Anlatsam mı anlatmasam mı henüz karar veremedim. Ayrıca zaten onun iznini almam gerekir bazı detayları anlatmak için. Sadece şunu diyebilirim: bir sürü insan ile muhatap oluyoruz ve çok ilginç tipler çıkabiliyor… Aklınız durur.

giphy.gif

 

– Youtube’ da anonim açtığım kanal bu ay 16 bin kişiye ulaştı. Hala trending sayfasına düşmedi bir videom ancak çok büyük sayılarda izlenme yakalayan videolarım var. Toplamda 2 buçuk milyon izlenmeyi geçti diyeyim. Çok fazla şey öğrendiğim ilginç bir yıl oldu. Youtube’ dan para kazanmak da ayrı bir gurur benim için. Bu kanala odaklandığım için esas Fancy Kicks için hiçbir şey yapamadım. Gerçekten zaman kalmadı ama ayarlayacağım bunları tek tek. Işık ve ses sorununu hala tam çözebilmiş değilim. Hedefim onlar…

– Spotify ile aram o kadar iyi ki… O kadar güzel şeyler dinledim ki bu sene, belki işte bunu bir video yapabilirim ışığı ve sesi beklemeden. Bakalım, göreceğiz. Bu sene dehşet şarkılar, dehşet müzisyenler ile denk düştüm. Benim için anlamı çok büyük.

– Geçtiğimiz yaz bedava bir aylık üyeliğini kullanmak için Medium’ a kaydolmuştum. Ancak sonra kafamın dağınıklığından o bir aylık sürenin bittiğini anlamamışım ve tam BİR YILLIK para kesmiş ibneler… Neyse artık o paranın geri dönüşü yok, bol bol medium makalesi okuyorum. Çok ilginç mevzular konuşuyor lanet olasıca beyaz insanlar.

– Evde çok kötü günler geçiriyorum bazen. Yediğim her lokma, içtiğim her su burnumdan geliyor. Ne yazık ki yapabileceğimiz hiçbir şey yok o konuda. Alttan aldıkça üstümüze çıkılmasa, gururumuz ile oynanmasa yine katlanılabilir ancak işte… Neyse çok anlatmayayım bunu.

– Bu aralar bir doktora gidip kan tahlili falan yaptırmam gerek. Çok kötü bir şey yok ancak hem dikkatim çok dağılıyor hem de çok yorgunum. Vitamin eksikliği falan çıkacak muhtemelen. Dayayacaklar B12′ yi, D vitaminini…

– Yılın yine o vakti: PİYANGO BANA ÇIKACAK hayalleri vakti yani. Düşünsene bir çıktığını… Dertlerimin %40′ ının bir anda bittiğini görmek çok güzel olurdu. Neyse hadi bakalım göreceğiz. Ya bir on bin çıksa bile razıyım asldkfjfghfh.

giphy (2)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.