Favori Youtube Kanalları

Daha önceden buna benzer bir yazı yazmıştım sanırım ama adını tam olarak hatırlayamadım. Ve ne yalan söyleyeyim oturup da geçmişe gitmeye, tek tek başlıklara bakmaya üşendim. Ne gerek var asdfkldfgdfgh.

Bu aralar sıklıkla takip ettiğim bazı youtube kanallarını paylaşayım istedim. Olur da izleyecek bir şey bulamıyorsanız bunlar tam size göre olabilir.

1. Shane

Shane Dawson hakkı çok yenmiş bir youtuber, kim ne derse desin. Ne Jenna Marbles ne Pewdiepie, hiçbiri bir Shane etmez. İçerik konusunda da insanlık konusunda da.

Geçtiğimiz aylarda kendisini sevmeyen bir başka youtuber ile bir araya gelip sebebini sormuş ve onunla arkadaş olmaya çalışmıştı. Tüm bunların sonunda oğlanın fikrini değiştirmiş ve kendisine bir arkadaş kazanmıştı. Shane’ in son zamanlardaki düsturu da bu zaten. İnsan kazanmak. Buyrunuz izleyiniz efem…

2. Pop Culture Detective

Bu adam bir harika. Öylesine güzel analizleri var ki, film kültürü o kadar kuvvetli ki aklınız durur. Az video yükler, ama yüklediğinde en az üç gün yüklediği video ile alakalı düşünürsünüz. Maskülenlik ile alakalı videoları bir numaradır.

3. Screen Prism

Bir başka analiz kanalı. Bu ablalar da güzel analizlere sahip. Her ne kadar %100 tutarlı analizleri olmasa da Pop Culture Detective gibi. Bu ablalar daha popüler işlerin analizlerini yapıyorlar ve daha sık video koyuyorlar. Özellikle Game Of Thrones ile alakalı analizlerinin hastasıyım.

4. Casually Explained

Daha önceden yazdığım o listeye eklemiş miydim hatırlayamıyorum ama Casually Explained çok güzel bir kanal. Eğlenceli, basit, hayvan gibi güldürme kapasiteli. Mutlaka bakmalısınız.

5. Nathan Zed

Youtube’ un gözde çocuğu Nathan, kazandığı her kuruş helal. Çok başarılı bir içerik üreticisi, aynı zamanda harika merchandising satışı var. O kadar klas bir şekilde merch satıyor ki aklınız durur. Benim bile alasım gelmişti ama ben alana kadar tükenmişti bile. Nathan’ ın geleceği çok parlak, eğer youtube onu harcamaz ise. Bu sene Vidcon’ da desteklenen içerik üreticilerinden bir tanesiydi.

 

Siz bunları izleyedurun, bakalım başka neler keşfedeceğiz yakında.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.