Ondan Bundan Vol.19

Şaka maka uzuuuuun zamandır böyle bir yazı yayınlamamışım. Vakti gelmiş. O zaman başlayalım.

  • Geçen hafta Camel konseri için İstanbul’ a gittik. Nalet şehir, gram sevmiyorum amk… Camel için katlanılır idi tabii ve konser biter bitmez vınnn Ankara’ ya geri döndük. Hiçbir arkadaşımı göremedim, tebrikler arkadaşlarım. Bir daha bir ortamda Camel övdüğünüzü görürsem ağzınıza sıçazayim.
  • Camel konseri sırasında bir şey oldu. Böyle nasıl anlatılır tam olarak bilemiyorum ama garip bir hissiyat yaşadım. Sanki içimde bir şeyler kütürdedi, yerine oturdu. Bir huzur geldi, bir mutluluk, sakinlik falan. Abartıp bokunu çıkarmayayım ama depresyondan çıkmış gibi hissettim.

Camal, sen nelere kadirsin… Verdiğim her kuruş helal.

  • Bir doktora gitmem lazım, damar ile ilgilenecek bir doktora. Dolaşımda büyük sorunlar var ve kimseye ses etmesem de ciddi ciddi korkutuyor beni. Bu şişlikler hiç iyiye alamet değil. Geçmiyor nalet olasıcalar. Ona odaklanmam gerek.

giphy (34).gif

  • İleride size yeni yaşadığım bir İK vahşeti daha anlatacağım. Çok eğleneceğimizi umuyorum.
  • Uzun zamandır uğratığım ergen yutub kanalında büyük gelişmeler var. Yavaştan yavaştan para kazanmaya başladım ve iyi de gidiyor şimdilik. Ama ergenlerin tavırlarından çok sıkıldım. Onu ayrı bir yazı olarak göreceksiniz yakın bir vakitte. Ayrıca hala kanalın adını paylaşacak kadar büyümedi kanal, iyice büyüsün o zaman sahipleneceğim.

giphy.gif

  • Youtube konusunda çok şey öğrendim ve kendi kanalım için artık düzenli bir şeyler yapma vakti geldi diye düşünüyorum. Ama çok ilginç bir yoğunluk var, hem kafamda hem iş yükümde. Tam oturtamadığım bazı şeyler var, onlar da otursun sonrasında bayram edeceğim.
  • Son birkaç aydır gaipten ağlayan kadın sesleri duyuyorum sabahları. Sabaha doğru desek daha doğru. Çok erken saatlerde bir kadın ağlıyor. Gözümü açıyorum sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyorum ama yok, anlaşılmıyor. Bir iki kere acaba annemden mi geliyor diye odasına gittim tık yok. Komşulara sordular onlar hiç duymamış. Kafama feci taktım, bulacağım o ağlayanı… Ulan yoksa ben miyim? Uykumda mı ağlıyorum acaba?

giphy (1).gif

Neyse bugünlük bu kadar yeter. Yakında bol bol farklı yazılar ile karşınızda olurum, umarım. Umarım diyorum zira fırsatım olmuyor kendi sayfama bakmaya.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.