Psikopat Kadınlar

Bütün haberlerde kadınlara karşı işlenen suçlar çıkıyor. Manyak herifler geliyor kadınları tehdit ediyorlar, hatta öldürüyorlar. Millet olarak çıldırıyoruz. Böyle kolay kolay nasıl insanın hayatı ile oynanır diye, değil mi?

Televizyonda şu iğrenç evlilik programlarının kaldırılmasından sonra daha da beteri de başladı biliyorsunuz değil mi? Size iki tane örnek vereceğim, iğrençlikten.

Ülkenin iğrençlik eşiği nasıl düşüyor inanamıyorum.

İlki TV8′ de “Gerçeğin Peşinde” programında. Bu yine diğerine göre daha “az zararlı” örnek. Bu daha sakin.

Bu programı Serap Paköz sunuyor, bir zamanların Serap Ezgü’ sü. Bilen bilir, Esra Erol’ dan bilmem neyden önce bu kadın vardı. Dehşet olaylara tanık oldu ve oldurdu kendisi. En son yaşadığı bir olay da onu seneleeeerce televizyondan uzak tutmaya sebep oldu. Kendisinin belli bir düsturu var “kadın olsun, erkek olsun insanların birbirine saygılı olması gerek, haddini bil” şeklinde. Bunu sadece bir haftadır izlediğim programından çıkardım. Çocuklar ailelerine saygılı olsun, aileler çocuklarına saygılı olsun, eski eşler birbirlerine saygılı olsun vesaire. Saygı da saygı…

Ama bu kadının programına çıkardığı bir manyak var. Hafize adlı bir manyak. Bu kadın zamanında bir görücü evliliği yapmış, 11 yıl evli kalsa da adamı 3 ay görmüş, bir tane çocuk anası. Kadının isteği “adam çocuğuma babalık etsin” değil, “kocam bana geri dönsün”.

maxresdefault.jpg

Adam kesinlikle istemiyor. O iş bitti diyor. Hayırsa hayırdır değil mi? İşte kadının manyaklığı burada. Kabul etmiyor adamın cevabını. Bunun, eski eşinin peşine düşen psikopat adamlardan ne farkı var? Tek eksiği eline bir balta alıp adamın peşine düşmesi. Onun dışında komple aynı manyaklık.

Tamam bunun manyaklık olduğu konusunda mutabıkız. Serap Paköz kadına ters çıktı, gönderdi kadını. Bitti sandınız değil mi? Hayır. Bu program ekibi kadının görüntülerini ve sözlerini almış, arkaya komik bir fon müziği koymuş paylaşıyor da paylaşıyor. Kadını her gün televizyona çıkarıyorlar. “Hafizeeee kocasını istiyooor” şeklinde. Ulan siz niye bu psikopat kadına destek çıkıyorsunuz? İlk günlerde suratı asık kadın ertesi günlerde hahaha hihihi şeklinde, yaptığından gayet memnun, gördüğü ilgiden memnun, desteklendiğini gördüğü için memnun. E BU KADIN PSİKOPAT! HAYIRDAN ANLAMAYAN TACİZCİNİN ÖNDE GİDENİ!!!! BUNU BİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ???

Peki neden televizyonda?

Bir diğer örnek de Seda Avcı adlı bir kadın. Esra Erol formatı ilk değiştiğinde eskiden kendisi ile çalışan bir adamın ona olan şikayeti dolayısı ile bu kadını gördük. O zaman adı Karolin idi. Kadın ağır dolandırıcı, herkesi dolandırmış. Zengin olduğunu söyleyip elalemden daha fazla para çarpmış, avukat gibi gösterip kendini dava bile almış lan ağır dolandırıcı kadın. Programda gösterilen bu.

maxresdefault (1).jpg

İlk çıktığında kızdılar kadına, vesaire. E bu hafta bakıyorum televizyona bu aynı Seda Avcı, bu herkesi dolandıran, herkesin evine bela saçan, insanların hayatları ile oynayan kadın mağdur olarak çıkmış. Kızının öz babası soyadını vermiyormuş, kendi babası da kızını kabul etmiyormuş kızının kimliği yokmuş.

O KIZ ÇOCUĞUNU BU PSİKOPATTAN ALMAYAN DEVLETİN SUÇUNDAN BAHSEDECEK MİYİZ? BU KADINI HALA BUGÜN OLMUŞ TELEVİZYONA ÇIKARIP PIŞPIŞLAYAN VE YAPTIKLARINI SÜMEN ALTI EDEN İNSANLAR İÇİN BİR DAVA VAR MI?

Tabii ki de hayır. Esra Erol bir tarafta ağlıyor, çıkardığı insanlar bir köşede ağlıyor, ah Seda, vah Balım (kızı) goygoy yapıyorlar.

Bu kadının psikopatlığını destekleyip, hiçbir tıbbi yardım almasını sağlamadan, çocuğunu da şova alet ederek televizyonculuk yapmak nedir lan?

Bakıyorsun iki ay önce yuva yıkan, insanların hayalleri ile oynayan Seda’ ya küfreden herkes bugün onun için, babası kendisini istemiyor diye ağlıyor.

ALLAH BELANIZI VERSİN, demeden edemiyor insan.

Psikopatlığın cinsiyeti yok, taciz her şekilde taciz. Ve dolandırıcılık yapan insanların ceza görmesi ve hasta insanların tedavi altına alınması elzem. Niye böyle oluyor lan?

2 comments

 1. sercemsworld · Ocak 27, 2018

  psikopat dediniz ama bu gibi insanların çoğu reyting kurbanı değil mi sizce?

  Beğen

  • fancykicks · Ocak 28, 2018

   reyting kurbanı olmaları psikopat olmalarını değiştirmiyor bence. birisi senelerce insanları dolandırmış bir kadın. diğeri 11 senedir bir adamı taciz ediyor. en az esra erol kadar psikopatlar bana göre.

   Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.