One Direction Kefareti

Müzik camialarında hep söylenen bir şey vardır: “Niye hep bu saçma sapan adamları meşhur ederler?” veya “Niye hep daha çok para getirsin diye bu işkenceyi yaparkar?”

Bahsettiğimiz şey ergen gençler ve onların sokulduğu şekiller. Sırf genç ergenlerin ve onların ailelerinin parasını almak için yarattıkları o boyband’ler. Sonuç ne peki? Psikolojisi bozulan kızlar mı dersin, dehşet paralar harcamış aileler mi, yoksa haftalarca başımızın beynimizin yendiği iğrenç şarkılar mı… Her birinden var.

Geçtiğimiz on yıl içerisinde One Direction bu şekilde beynimizi ve ömrümüzü yedi. Her yerde bunlar falan. Tabii biz artık ergenliğimizi geçtiğimiz için diğerleri kadar etkilenmedik ama etrafta öyle kızlar vardı ki kendilerinden nefret edecekleri günler çok yakın.

İsteyen istediğini sever, orası kesin. Ancak para uğruna yapılan işlerin samimiyeti ne yazık ki olmuyor. O yüzden One Direction dağıldığında vallahi sevindim.

Sonrası pek bir ilginçti. Oğlanların hepsi tek tek albüm çıkardı. Çıkardıkları şarkılara bakıyorsun, grup ile alakası yok. Ve ne yalan söyleyeyim tek tek dinleyince hepsi daha bir güzel geliyor.

Ben artık One Direction elemanlarından nefret etmiyorum.

Zayn Malik’ in Pillowtalk’ ı çok güzeldi bence.

 

Harry Styles’ ın şarkısı resmen muhteşem değil de nedir? Biz bu şarkılara tapmıyor muyduk? Tapmıyor muyuz hala başkası söylediğinde?

 

Nial Horan’ ın şu şarkısından da nefret etmedim ben şahsen:

 

İnanın diğerlerini dinlemeye henüz başlamadım bile. Bu kadarı bile yetti. Popüler işler yapmaya zorlanmasalardı bu kadar çok dinleyiciye ulaşırlar mıydı bu şarkılarla? Hayır. Ama şimdi yavaştan yerlerini bulmaya başlamışlar. O yüzden aferin lan size.

Affedildiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.