Rob Kardashian Saçmalığı

Rob Kardashian, Kim Kardashian’ ın aynı ana ve babadan olan erkek kardeşi oluyor. Ailenin tek erkek evladı, üvey babası dahil ev nüfusunun yüzde sekseni kadın olarak hayatına devam etmekte.

la-et-entertainment-news-updates-july-rob-kardashian-blac-chyna-1499276689.jpg

Bu kişiler hayatlarını “Reality TV” olayından kazanıyorlar. Ne kadar çok konuşulurlarsa o kadar çok paraları ve şöhretleri var demektir. Rob da ailenin en az kazananı. Rob’ un ciddi sağlık ve psikolojik sorunları var ve hepsi de böyle bir aileden gelmesinden ötürü kaynaklanıyor.

Peki kızlar neden etkilenmemiş de Rob aşırı derecede etkilenmiş durumda ailesinin getirdiği kötü etkiden? Kızlar neden milyonlar basıp ünlerine ün katıp mutlu mesut yaşarken Rob hep acı çeken taraf oluyor?

Rob kardeşlerini örnek alıyor, onlar ne yaparsa onu yapmaya çalışıyor. Ama sosyal adaletsizlik işte tam böyle bir şey ki kızların yaptığını kendisi yaparsa insanlar garipsiyor.

Yani tutup kız kardeşlerinden bir tanesi eks aşklarından birinin fotoğrafını Instagram’ da paylaşıp dert yansa “Kardashian şımarıklığı” olurken Rob bunu yapınca “erkek hegemonyasında kadınlar ezilmeye çalışılıyor” oluyor ve suçlu taraf o oluyor.

Kısacası kızlar yapınca helelö, Rob yapınca tövbe yarabbi.

İşte tam da bu yüzden, buna sebebiyet verdikleri için Kardashian ailesine ne TV camiasında ne de sosyal alanda iyi gözle bakılmıyor. Kadın yapınca huu, erkek yapınca abv olayı o kadar Rob’ un hayatını anlatıyor ki tarifi mümkün bile olmuyor.

Mesela bir ablaları var Kourtney, aynı adamdan 3 çocuk yapmış, hiç evlenmemiş onunla ve sürekli olarak önüne gelenle (Justin Bieber bile buna dahil) yatıyor. Rob bunu yapsa ağzına sıçarlar. Kourtney yapınca helal kadına bak, oluyor. Çünkü tam olarak böyle lanse ediliyor.

Khloe eski eşinin hastanedeki ölüm döşeğinde fotoğraflarını paylaşıyor. Herkes üzülüyor vaaah Khloe diye. Rob nişanlısının doğumda ve sonrasında fotoğraflarını paylaştığı için hakkında mahkeme kararları falan çıkıyor.

Bir insanın ailesindekileri örnek alması, onlar gibi yaşamak istemesi gayet doğal, sonuçlar ne yazık ki her zaman eşit olmuyor.

Birinin bu Kardashian’ların yavşaklıklarına son vermesi lazım.

Rob hakkındaki haber için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.