Ondan Bundan Vol. 18

Geçtiğimiz haftasonu Malatya’ daydım. Ulan bir şehir bu kadar mı özlenmez… Tamam içindeki bazı insanları özlemişim ama o kadar. Daha fazlası yok. Rezil, rezil ve rezil… Ankara’ nın gözünü yiyeyim canım benim.

love.gif

Ben böyle söyleyince bazı İstanbuldumcuklar tutup laf ediyor. Vardır ya onların bir savı “Küçük şehirden gelen için Ankara güzeldir ama biraz daha fazlasını görmüşler Ankara’ yı sevmez” diye. İstanbul sevdiğim iller sıralamasında ilk 10’a bile giremiyor. Hayır başka şehirler de gördüm. İstanbul boktan bir şehir. Sizin böyle demeniz daha fazla antipati dışında bir şey oluşturmuyor ne yazık ki.

Neyse sinirlenmeyeyim şimdi. Yeterince can sıkıcı şey oluyor zati. Buna gerek yok.

giphy.gif

Yahu ben neden Editors’ ın son albümünü dinlemiyorum? 2015′ te çıkarmışlardı lan resmen 2 yıl önce. Böyle böyle ötelediğim o kadar çok albüm var ki. Yani sonradan dinlerim diye kenara atıp unuttuğum. Bunları bulup çıkarmam gerek en acilinden.

Kafam acayip dağınık. Sanki yapmam gereken çok önemli bir şey varmış da ben göremiyormuşum gibi. Halbuki yok. Biliyorum. Etrafa soruyorum, yok diyorlar. Ben niye bu kadar gerginim peki? Bazen kendimi öyle bir ruh hali içerisinde buluyorum ki tarifi çok zor. Beynimde alarmlar çalıyor “ACİL DURUM” diye. Ama sebep? Sebep yok. Fark etmezsem o alarm sürekli çalıyor o ruh hali gitmiyor. Ama fark edip kendime sorarsam “Ulan ne oldu da ben böyle kasıyorum kendimi” diye, o zaman biraz rahatlıyorum. Enteresan işler.

giphy (1).gif

Çeviriler tam gaz bu ara. Bakalım yaza kadar başımı düze çıkarabilecek miyim. Şu amazon işi de bir olsun, daha sırtım yere gelmeyecek.

Bu arada video işine ne diyorsunuz? İyi miydi? Devamı gelsin mi? Bana acayip keyifli geldi. Hataların falan ben de farkındayım videodaki. Ama yine de güzeldi la… Bir de resmen en kötü halimle kamera karşısına geçtim. Diyorum kendi kendime bundan sonra ne yaparsam yapayım bu kadar kötü olmayacak. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Bu seferkini kısa tutuyorum. Zira kafamda o alarmlar yine ötüyor. Şöyle bir nefes alıp geleyim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.