Küfürizm

Böyle bir rahatlık var son zamanlarda, belki de aldığım ilaçların etkisindendir. Hep bir koy göte rahvan gitsin havası var.

fuck.gif

Yolda yürürken kendi kendime konuşuyorum, laf atana küfürle cevap veriyorum mal gibi kalıyorlar (çünkü alışmışlar cevap almamaya). Hep bir “Sana ne amına koyayım” havası. Bir süredir blogta da kullanmayı çok istememe rağmen kendimi kısıtladım küfür kullanmayı ama sonra dedim kendi kendime “sikerler” diye, resmen kendime geldim ayol. Kime ne ulan ne yazdığımdan, herkes kendi bokuna baksın siksik konuşmadan önce.

Herkesi haşlıyorum, bir laf söyleyene on laf söylüyorum, hötlüyorum şahıslara. Evdekilere, dışarıdakilere, 20 metre yakınımdaki her şeye ve herkese. Götlük yapmasın kimse.

shits.gif

Tüm bunlar hep 1 yıl önceki çalıştığım yer ile kaynaklı baskılardan ötürüydü. Orayı da ayrı bir siksinler. Damnata invisus ubique ab omnibus, ad infinitum, amk…

Belanızı düzsünler ibne çocukları, Kaliforniya’ dan “flower child” olarak herkese barış dağıtarak gelen şu kızı ne hallere soktunuz, aferin amk. Allah hepinizin belasını versin, size su veren itfaiyenin hortumunu siksinler.

çaki.gif

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.