Ders Çalışanlarla Kafayı Bozmak

Ben değilim bunu yapan. Bir güruh insan. Gidip güzel kahvecilerde bir kahve alıp, oturup bütün gün ders çalışanlara kafayı takmışlar.

giphy (1).gif

Arkadaşlar manyak mısınız? Tabii ki çalışacaklar. Öyle mekanlar, kütüphanelerin aksine insanı dinç ve ayık tutar, kimse ayağına “çay içmiyorsan kalk” diye dolanmaz ve özellikle grup çalışmaları için birebir bu mekanlar.

Kaldı ki dediğiniz gibi hiçbirini yapmasın sadece karı kız kesmeye, millete salça olmaya, birileriyle muhabbet kurmaya ve etrafta iki insan görmeye gitmiş olsunlar.

Size ne lan? Rahat bırakın şu gençleri. İstediğini yapsınlar. Yani gençken sizin yaptığınız apaçilikleri bilmesek diyeceğiz tamam bize edep erkân öğret hocam. Ama biliyorum, senin o saçının modeli daha bilinçaltımdan silinmedi… Hiç mi genç olmadınız ya? Size ne ya size mi düştü bunların peşinden koşmak. Rahat bırak, kendi halinde, kendi çevresinde ne bok yiyorsa  yesin yahu.

O kahvecilerin tam olarak açılma sebebi bu gençler zaten. Sen onların yüzü suyu hürmetine iki medeni insan görüyorsun oralarda.

srsly.gif

Bsg arkadaş ya…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.