Bir Şeyler Yapmalı

Sizi bilmem ama bende genelde yılın bu vakitlerinde bir şeyler yapasım gelir. Hani normalde yıl sonunda insanlar yeni yıl için kararlar alır ya, bende o kararlar genelde Mart ayına kalıyor galiba.

Dedim ki kendi kendime, bu ay için kendime bir plan çıkarmam gerek. O yüzden bir takım kararlar aldım. Ama tabii her türlü önerinize açığım. Beni bu konuda yönlendirebilirsiniz.

  • Bu Mart ayında en az 10 adet yazı yazacağım. Biliyorsunuz belli bir programım yok. Kafam eserse yazıyorum. Haftanın belli günü de yayınlamıyorum ya üstelik. Bu ay bunun için bir çalışma yapacağım. Eğer bu Mart ayında iddia ettiğim sayı kadar yazı paylaşabilirsem sonraki aylarda bu yazıları daha planlı günlerde ve saatlerde yayınlayabilirim.
  • Netflix maratonu yapacağım. Dizi veya film fark etmeksizin Netflix’te görüp ötelediğim şeyleri izleyeceğim bu ay. Ve bunlar hakkında mutlaka bir yazı paylaşacağım.
  • Bu ay bir kere tek başıma sinemaya gideceğim. Hangi film olursa olsun. Belli bir sebebi yok, sadece böyle bir şey istiyorum. Zaten D&R’ dan bu ay bir biletimsi verdiler kullanırım onu artık…
  • Okumadığım kitapları okuyacağım. Çok fazla birikti ve bir yerden başlamak gerek.
  • Ayrıca evdeki kitaplığı da düzenlemem gerek, onun için bir şeyler yapmam gerek. Belki pinterest’ten faydalanabilirim bunun için. Belki de öncesi ve sonrası diye sizlerle paylaşabilirim.
  • Esas yazmayı düşündüğüm şeyi unuttum ama bir rüya günlüğü tutacağım. Çok fantastik rüyalar görüyorum son birkaç zamandır (ilaçlar sayesinde), o yüzden bir kayıt tutsam fena olmaz gibi görünüyor.

Bu aylık esas planlarım bunlar, bakalım ne kadar geçerli olacak, sizi bilgilendiririm.

thank you kid.gif

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.