Bir Başka Tür Yavşaklık

Şimdi televizyonlara bakıyorum bir dolu dizi var. Malum yaz yeni bitti, bir sürü gazla başlayan yeni dizi var. Bazılarının günleri değişmeye bile başladı şimdiden, o kadar başarısızlar.

Evet sözüm sana Fox TV, dizilerin bok gibi. Diğerlerinin de bok gibi diziler yapması seni üste çıkarmıyor, hala bok gibi işler yapmış oluyorsun. Diğerleri ile birlikte.

Neyse efendim, atarımı sonraya saklamak istiyorum (çünkü bu blog tarihinin en epic atarı olacak). Şimdi bu bahsettiğim dizilerde yine yavşak aşıklar ve yavşak yancılar oluyor hep. Malumunuz klasik ve vasıfsız Türk dizisi mantığı hiç değişmiyor. İşte bir esas kız oluyor, bir esas oğlan, sonra bunları ayırmaya çalışan insanlar vesaire…

Bu son zamanların dizilerinde kızlara yavşayan eril kişiler baya ağır yavşak. Elle tutulur hiçbir karakteristik özelliği yok. Tek marifetleri şu lafı söylemek:

” BEN SENİN İÇİN KÖTÜ OLMAYI SEÇTİM, KİM SENİN İÇİN KÖTÜLÜK YAPABİLİR Kİ?”

Haaaaaaaaaaaaaaaaaassssiktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir….

angry giphy.gif

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı o nadir anlardayız sayın seyirciler. Kim bu senaristleri aç bırakıyor da bu kadar yüksek düzeyde akıl tutulmasına sebebiyet verecek kadar beyinleri besinsiz kalıyor? Ne yapıyorsunuz hep ekmekle mi besliyorsunuz bu adamları ya? Bu kadar gerizekalıca, bu kadar angutça yazılmış diziler için ne yapıyorsunuz siz ya?

Bu lafların ardı genelde hatun kişisinin sessiz sessiz süzülmesi şeklinde oluyor, hoşlarına gidiyor yosmaların.

Allah, hepinizin toptan belasını versin. Yolda bir gün sizi de 27 yerinizden bıçaklayıp “Ben senin için kötü olmayı seçtim” desinler… İtler gavatlar sürüsü sizi. Lafın nereye gittiğinin farkına bile varmayan hamur beyinliler, tek amacı siki olan amipler sizi. Bu şerefsizleri yüceltip bundan ekmek yiyen herkesin sülalesi kurusun inşallah.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.