Alternatif Gündem: Kim K. vs Taylor Swift

Son zamanlarda gündemde hayli yer edinen ama tabii zerre önemi olmayan bir konuyu sizinle paylaşayım istedim. Zira ben merak ettim, oturdum bir iki şey okudum ve aydınlandım asdsfdsfdg.

Geçenlerde E!’ de Keeping Up With Kardashians’ ı izlerken (ne izleyeceğüdüm SON DURUM zırvalarını mı?) Kim Kardashian’ ın Taylor Swift hakkında bir şeyler söylediğini duydum. Kanye bir şarkı yapmış da şarkıda Taylor’ a laf atmış da… Aslında izin almış da kendisinden şimdi çark etmiş ve insanlara Kanye’ nin ne kaa terbiyesiz olduğunu söylüyormuş vesaire vesaire…

srsly.gif

Kim Kardashian da durur mu, her fırsatta kocasını savunan bu abla Taylor’ı caaaaaaaaaart diye ortadan ikiye yarmış. Götüm götüm kaçmış Taylor (bir süre için).

Kanye West, albümü kaydederken etrafında sürekli bir kameraman dolaştırmış, DVD yapar satarız diye. Ve o videolardan birisinde Taylor Swift’ i arayıp kendisinden izin aldığı görüntüler de var. Kim de tutup bunu ortaya sürüyor ve Taylor’ ın ipliğini pazara çıkarıyor.

cat fight.gif

Taylor’ ın avukatları da bu görüntülerin ortadan kaldırılması için ellerinden geleni yapyorlar. Ama Kim ününü kullanıp bunu önceden herkese açık ediyor. Her şey için geç kalmış oluyorlar. Şimdi de “ben kalas değil kavas dedim” tarzı bir çıkışla Taylor, şarkıda adının geçmesine onay verdiğini ama şarkıda “o şekilde” adının geçeceğini bilmediğini iddia ediyormuş.

İşte dünya gereksizlerinin gündemi de bu şekilde. Son dönemlerde kaçırdığımız haberlerden birisi bu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.