Sorulan Adresler

En son yazdığım yazı olan “Hayattaki Ulvi Görevlerim” içerisinde insanların sürekli olarak bana adres sorması hakkında yakınmıştım. Daha sonra aranızdan soranlar oldu “Nerenin adresini soruyorlar?” şeklinde. Ben de oturdum düşündüm ve şimdiye kadar karşılaştığım en acayip 3 insanı sıraladım.

  1. Botanik Bahçesi

Los Angeles’ ta kaldığım yurdun tam karşısında UCLA’ in botanik bahçesi bulunmaktaydı. Tam önünde kocaman bir BOTANİK BAHÇESİ yazısı vardı hiç unutmam. Evsizler arkasında uyurdu çünkü o tabelanın, yanından çok geçmemeye çalışırdık. Bir gün tam o tabelanın önünden hızlıca geçerken bir kız bana yaklaştı ve “Botanik Bahçesi nerede?” diye sordu. Kız ciddi mi diye yüzüne baktım. Çok ciddiydi. Tam önünde duruyorduk. Baktı baktı, ben de “yolun karşsına geçip büyük yol ayrımına kadar yürümen gerek” dedim. Wilshire’ a kadar yürümüştür enayi.

tom hiddlestone deal with it

        2. Süleymancılar

Sene 2006, Ankara’ daki ilk yılım ve devlet yurdunda kalıyorum. Beştepe Kız Öğrenci Yurdu, Emek metrosunun hemen aşağısında, Zübeyde Hanım ile yan yana olan temiz yurt. Tam da tarikatçı tipli bir adam resmen önüme atlayıp “BURASI SÜLEYMANCILARIN YURDU MU?” diye sordu. Hayır deyince de cevabımı beğenmeyip elini tersleyip “Weh!” dedi ve gitti. Açık ara farkla favorimdir.

tom hiddlestone wut.gif

        3. Göz Hastanesi

Gama’ nın karşısında otobüs bekliyorum, klasik 413′ e binip Cinnah’ a gideceğim, plan bu. Bir kız yaklaştı. “Dünya Göz Hastanesi’ ne hangi otobüs gider?” dedi. Baktım, o kalabalığa girip de otobüsün yanına yaklaşamaz o kadar çıtkırıldım bir kız. “Yürürsen on dakikada oradasın, yolun karşısına geçip devam et” dedim. “Yok benim acelem var otobüse binmem lazım” dedi. “Tamam o zaman ilk gelen otobüse bin, ilk durakta in, karşıya geç ve beş dakika yürü” dedim. Bozuldu ve gitti kız. Yalan söyledim sandı galiba.

tom hiddlestone idiot

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.