Ondan Bundan Vol.16

Yeni sayfamda gerine gerine bir ondan bundan yazmasam yan gider idi. O zaman dans.

İş yerinde alt katta çok uyuz bir aile var. Gerçi gerçekten nasıldır, insanlara nasıl davranırlar bilemem. Ama kadının çocuk yetiştirme tarzına küfrediyorum bol bol. O kadar iğrenç müzikli oyuncaklar, o kadar iğrenç ninniler dönüyor ki tüm gün, o çocuğun beyni burnundan akmıştır garanti. Arada benim de akıyor, bütün gün dın dın dın tabii..

Yeni yeni eşyalar aldık eve, bu geçtiğimiz ay her şeyi yeniledim sanırım. Daha bitmedi ama masa ve dolap da yenileyeceğim. Güzel ya insan alışveriş yapınca böyle şeyler için keyfi yerine geliyor.

Malatya’ ya gitmem lazım. Bunu bir düşünmem lazım.

Kafam acayip dağınık. Tam olarak sebebini bilemiyorum ama. Böyle dikkatsizlik de değil. Sadece allak bullak. Yapmam gerekenleri yapıyorum sonra kafa kısmında bir takım kaos yaşanıyor anlamış değilim. Nedendir ey bilenler? Neden hiçbir şey düşünemiyorum veya her şeyi aynı anda düşünüyorum?

Bu ay içerisinde her dışarı çıktığım gün için bir saç yapmaya karar verdim. Bir bakmışsın challenge’ a dönüştürmüşüm kim bilir? Ama bu ay deneme ayı, bakalım 30 tane saç modeli var mı zaten, sorarlar adama.

hair

Twitter’ daki anketlere katılasım oluyor, hatta kendi anketlerimi yapasım oluyor. Ama kendi anketimde 3. tercih olarak “Sana ne amk” yazasım geliyor her seferinde geri siliyorum anketleri. Valla başkasının anketinde de olsa o şıkkı tercih ederim. O mu şu mu? Eben.

Şimdilik benden bu kadar. Anlatın neler yapıyorsunuz? Milli Piyango’ dan para çıktı mı mesela? Bana 150 tl çıktı boru mu…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.