Fotoğraf Çelıncı 2. Gün

Çılgın gibi bir öğleden sonranın ardından bugüne (ve bana kalsa bütün bir yıla) yetecek kadar resim çektim diyebiliyorum. Aralarından birkaçını seçtim. İnstagram’ da buraya koymadığım iki resim daha var. Bakın o sayfama da. Unutanlar için: http://instagram.com/dilakm

Atış poligonuna giderken yolda sonunda Kelifornikeyşın modunda büyük donut buldum. Arabada hızlı gittiğimiz için bulanık oldu ama idare edin işte. Canlı kanlı dev donut her zaman görülmez!!! 
Gittiğimiz yer süper creepy bir yer olsa da çok eğlendik. Hele iki adam vardı 30 tane silah ile kendi kurşunlarını getirmişler. Mekanın duvarını delip karşıdaki mekanın duvarına isabet etmiş o kurşunlar. Bir anda bir anons “herkes silahını bırakıp geri çekilsin” diye. İçeri adamlar girdi, bu ateş edenleri toplayıp çıkarmak için. Dedik aha öldük. Adamlar silahları alıp tarayacaklar bizi. Tabii ki öyle bir şey olmadı. Adamları dışarı çıkardılar sadece. 
Bu benim ilk denememdi. İlk olarak biraz yakından başladık. Emily ile ikimiz, bütün yurdun oğlanlarının vurduklarından daha fazla hedefe yakın vurduk. Emily kağıdı parça parça etti zaten. Yok böyle bir olay. Kız doğuştan yetenekli çıktı. Ben de fena değildim yani ayıptır söylemesi. Erkeklerden yüz kat daha iyiydik orası garanti. Emily ile olan resmimiz instagram’ da. (Resimde ateş etmiyorum, muhtemelen daha tam hedef almadan önce çekilmiş olsa gerek. Çünkü sol eli hep altta tuttuk, silah sekmesin diye.)
Veeee sonuç!!! Hiçbir kurşunum boşa gitmedi. Hepsi kağıda (öyle ya da böyle) isabet etti. Yeşilden de vurdum. Gururluyum. Kağıdı yurda getirdim odama, başımın ucuna asacağım. Oda arkadaşım ayağını denk alsın!
En kısa zamanda tekrar gideceğiz. Tekrar giderken dikkat edeceğim şeylerden biri yakası kapalı bir şey giymek. Zira kovanlar direkt dekolteyi hedef alıyor. 
Şu an acayip yorgunum ama yapmam gereken bir çeviri var. Yarın da size Hollywood Sign resimlerini koymaya çalışacağım. Hadi bakalım!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.