Plan Değişiklikleri

Tam şu an beyninde fikirlerin tükendiği ve geriye sadece bir çınlamanın kaldığı andayım.

Yok la entel olmadım. Sorun yok Rocky. Bu arada Rocky diye diye otuz gündür herkese, her şeye beni okuyan, takip eden tek kişinin Kanal 7’de çalıştığını da anlamış bulunmaktayım. Zira habire Rocky filmleri veriyor. Bugün de 3.sü var. Gene “Hoyuuuooooooooor” diye bağırmakta Rocky.

Dedim ki son bir haftadır keyfim yerinde, misafirler çekildi, çeviri bitti, kafam rahat, okula az kaldı diye…

Birden baaaaaam, başladığım yere geri döndüm. Okul orada, onda bi sorun yok. Şeytanın bana iki yıldır oynadığı oyun: Kararımı vermiş, işlemler başlamışken bir başka seçenek çıkarıyor ortaya ama ne şanstır ki o seçenek için biraz daha beklemem gerek.

Bekle babam bekle. Sanırım iş ocağa kaldı. Dolardan hiç bahsetmiyorum bile, terbiyesizlikte sınır tanımıyor. Resmen önlenemez bir yükselişte lanet olasıca pislik.

Ben şimdi Ocağa kadar ne yaparım? Ne eder de kendimi oyalarım? Günler say say bitmez. O yüzden fikirlerinize açığım, her yönden. Mesajlarınızı eksik etmeyin.

Sultan diyor ki film izlersin işte her gün. 4 aylık film challenge’ı aman yarabbi, izle izle bitmez. Büşra diyor ki ayın her günü özenle yaptığın iş olarak orucu seçseydin bu kadar beklemezdin. Gayet emin orucun duanın tüm dertlerimi çözeceğinden. sdddfh

Hiç maça çıkamayan ama sürekli hazırlanan, etlere vuran, sahilde koşan, peşinden bebelerin koşup tezahürat ettiği Rocky’ye döndüm. Bi maça çıkaydım iyiydi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.