Erkek Kedi Ultimate

Gençler sizin sorununuz ne? Nedir bu kendini hint kumaşı sanmalar?

Hepiniz için söylüyorum, kızlı erkekli..

Bugün bir şekilde elime geçti de Meryem Uzerlinin boktan Ayşe Arman röportajını okudum (boktan olan meyrem değil)..  Hatun öyle bir tespitte bulunmuş ki katılmamak elde değil. “Kadın-erkek ilişkileri açısından dengesiz bir enerji var Türkiye’de” diye. Kadın haklı. Diyor ki, kime güveneceğini bilemiyorsun, kimin ne yapacağı belirsiz… O bozuk Türkçe’siyle benden iyi ifade etmiş. Bir dengesizlik var evet. Herkesin kendini çok özel sanıp karşıdakinin kendinin kulu kölesi olması…

Bence erkekler daha çok kendilerini bir bok sanmakta, Türk “kezban”larına rağmen. Her yerde kızları aşağılamalar, ağza alınmayacak laflar, hakaretler gırla.. Yavaş ol Rocky diyesim gelir. Sakin ol, bi otur, dinlen, al bi soğuk su iç, kendine gel. Ben ömrümde böyle hakaretler görmedim. Ulan karşıdaki de insan. Ve sen bu insanlarla yaşamaya mecbursun. Öyle ya da böyle birbirinizin suyuna gideceksiniz.

Ama öyle mi? Değil tabii ki. Ulan öyle insanlar var ki (kızlar da dahil buna tabii ki de) o kişiyle muhabbet edip görüşmene rağmen aranızda bir ilişki var mı yok mu onu bile anlamıyorsun. Direkt kediler gibi bir öyle bir böyle…  “Bugün gel. Yarın gidebilirsin. Düzgün konuş. Adam gibi giyin. Beni rezil etme. Memen büyük olsun. Sevişelim. Ama sen başkasıyla sevişmemiş ol. Hep beni sev ama ben seni sevmeyeyim. Bana kul ol köle ol. Tüm bunları yaptın mı? Beeeeeeeeeelki ikinci kez yüzünü görmeye tahammül edebilirim. Ama söz vermiyorum, adam ol, patron benim. Aramızda bir şey olacaksa ben sana haber veririm. Belki de vermem. Off kızlar (erkekler) çok kezban (odun)…”

Resmen ataerkil düşünce yapısı kazma düşünce  yapısıyla birleşmiş “ultimate yarraklaşma hareketi” başlatılmış.

Ne bekliyorsunuz ki… Bir gün bu nahlet hayattan başka bir boyuta mı ışınlanacaksınız? Cidden bir Barbara Palvin midir beklediğiniz? Gerçi elinize bir Barbara geçse ona da bir kulp bulursunuz, eminim. Bir de acaba bakalım, Barbara gibi kızlar sizin gibi ota boka kulp bulup karşıdakini en acımasız şekilde eleştiren götten bacak kıroları seviyor? Sanmıyorum. İnsan olun be azıcık. Karşıdaki de bir insan evladı. Ayıp ulan.

Şuraya bir Barbara resmi goyah da içimiz açılsın gardaaaş…

İnsan terbiyeli olacak, saygılı olacak, efendi olacak, sonra karşıdaki insandan bir şeyler bekleyecek. Hem kelsin hem fodul Kamilciğim. Yazık ettin annenin torun sevdasına…

One comment

  1. Deniz Aygun · Ağustos 26, 2013

    eline sağlık..:)

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.