Ondan Bundan Vol.4

*Bundan en geç yirmi yıl içinde Amerika ile ilgili bir konuda bir makale falan okurken ya da bir belgesel izlerken ya da birinin bir konuşmasını dinlerken Hollywood filmlerinden referans vermemek imkansız olacak. Adamlar tarihlerini filmlerle birlikte anıyorlar. Andırıyorlar. En azından görüş farklılıklarını anlatırken bile filmlerden örnek veriyorlar. Bana niyeyse garip geliyor.

*Mobbing denen cereme her neyse, kim çekiyorsa kolay gelsin. Çok enteresan bir şey. İnsanın hazırlıklı olması gerek bu şeylere. Pek enteresan. Şimdi mobbing falan dedim ya kendimi çakma internet fenomeni gibi hissettim. Bir “Mustafa Sandal – Gidenlerden” paylaşmam eksik..

*Ömrümde ilk defa Acunun bir programını, Survivor’ı izleyeyim dedim. Çok geriliyorum la onlar yarışırken. Bir de gönüllülere çok üzülüyorum, tarifi mümkün değil.. Böyle topluyorlar kendilerini falan ama Acun oyunu ünlülere veriyor anlamadım gitti.. En çok da Hilmicem’e üzülüyorum. Yazık la bebeye, başında bir Duygu belası var, karşıda Cengiz çiğ çiğ yiyor genelde bunları.. Murat desen kofti delikanlı, tek yapabildiği beyin s*kmek..

Oh bu muhabbeti de aradan çıkardım, rahatladım.

İçimde kalan iğrenç başka bir konu var mı bakayım..

Ha evet.

*The Great Gatsby’nin yeni filmini beğenmeyeni s*ksinler.. Bence kitabı kadar sıkıcı olmaması bile büyük başarı. Jeyzinin yapımcı olması, taşak müzikler bile bozamamış filmi. Oyunculuk almış götürmüş..

Ne küfrettim yarebbii…

*Son olarak da bir gün cesaretimi toplayıp mp3 listemde en çok dinlediğim şarkıları listeleyeceğim. Lastfm en çok dinlediğim şarkıya hala God Hates A Coward dese de (herhalde o şarkıyı en son 2009’da dinlemiştim) gerçek öyle değil. Mp3 çalarım lastfm desteklemediğinden, hatta tablette bile skroplamıyorken ortalık epey değişti. Arada yüzüme tükürebileceğiniz şarkılar da var.

Uzun zamandır şarkı listesi koymak istiyordum, en azından bu sefer kesin olarak adını koydum.

Listeyle görüşürüz o zaman.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.