Film Çelıncı 5. Gün

Yalnız nahlet olsun şuraya koyacak adam gibi bir resim bulamadım. Looper dehşet ötesi bir filmdi, izlemeyen varsa hemen izlemeli. Daha ilk sahnesinden kilitlenmiyorsan sorun sende dostum. Hangi birini anlataym? Hangi karakteri seçeyim. Hangi sahneyi koyayım. Otur baştan izle, beni de yorma, kendine de bir iyilik yapmış olursun.

On numara beş yıldız x 40. yıl.

En sevdiğim karakter Cid. Her ne kadar Emily Blunt hayranı olsam ve yanlı davranmak istesem de çocuk daha bir harikaydı.

En sevdiğim dialog için kesin şu cümle diyemeyeceğim. Ama film boyunca dönen “Benim olanı bana verdi” “Senin olanı sana verdim. “Senin olana sahip olmak” lafları çok güzeldi bence.

En sevdiğim sahne için kafamda kesin bir şey vardı son sahnelere kadar.. Adamların birden ortaya çıkışları ve öldürülüşleri güzel sahnelerdi. Ama şu sahne hepsinden de güzeldi sanırım:

Aslında düşününce filmde o kadar güzel sahne var ki, Joe’nun 30 yılı da çok güzeldi mesela. Adamlar yapmış. Bir de filmde bir adam vardı (Kid dedikleri) adam aynı Fatmagül’deki tecavüzcülerden birine benziyo la askjfkghh.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.