Ondan Bundan Vol.3

Dil bilgisi hatalarıma dikkat çeken arkadaşlarıma selam olsun. Ben ne yazdığımı görüyorum sanki. Geri dönüp şöyle bir okumuyorum. Yalan yok. Eskiden ne övünürdüm hatasız yazılarımla. Daha sonra çok acayip öğretmenler gördüm herkes gibi. Sonra da “senin yazdığın düzgün benimki değilse s*çarım edebiyatına, dil bilgisine, imlasına” dedim. Oh mis.

Evde bol bol vakit geçirdiğimden ve müzik kanallarına takıldığımdan haberi olmayan yok sanırım. Dream TV salak kız sunucu kontenjanını yine boş bırakmamış, bünyesine bir andavalı daha katmış. Bu kanalın böyle “aaay gençlik hadi coşalım eğlenelim bak ne kadar genciz biz aslında yaşımız 40 olabilir ama ruhumuz çok genç vandirekşın vuhuu” gibi bir yapmacık tavrı var ya, kız resmen bağrına basmış bu tavrı. Arada bir Robbie Williams çalıyor “eskiden hastasıydık” yorumları eşliğinde. Daha sonra da diyor ki “bildiğiniz gibi Robbie’nin karısı Türk, yani siz de bir gün hastası olduğunuz ünlüyle evlenebilirsiniz”. Aferin sana beyni sulanmış kanalın beyni sulanmış sunucusu. Beyni sulanmış ergenlere verebilecek en güzel tavsiye (beyni sulanmış demiş miydim). Kızdaki mantığa gel. 35 yaşında vandirekşın dinlediğini iddia ederek para kazanan bir kadından fazla bir mantık beklenemezdi, beni hiç şaşırtmadığın için de selam olsun sana.

Justin Timberlake geri döndü! Aman Tanrım!! Ov may gad. Kabus.*

Dün okula uğradım transkript lazım diye. Claremont resmi olarak okulun yollamasını istiyor transkriptleri. Ben onlara dedim bunlar beceremez ben yollayayım işte mis gibi diye, kabul edemiyorlar. Öğrenci işlerinin süper çalışanları “Aaa biz öyle resmi falan yollayamayız yok öyle bir şey yıhaa” dediler sinirimi zıplata zıplata. “Ben onlara dedim benim okulum beceremez boşuna beklemeyin kendi boklarını temizleyemiyorlar daha diye” deyince de bozuldular.

Ahdım olsun bu transkript olayında bir işimi daha beceremezlerse çatıları kafalarına düşsün de biraz da onlar düşünsünler kimin ahını aldık diye.

Okulu patlatacaktık, ben hala o plana uyarım, yeter ki isteyin.

Yakındır yeni ve saçma bir şarkı listesi yapmam. Henüz karar veremiyorum hangilerini seçsem diye.

6’sında Black Tooth konseri var. Gelin la. Ne zamandır izlemiyordum onları. Sanırım en son Sonisphere’de izlemiştik, o da ucu ucuna yetişerek. Acaba yanlış mı hatırlıyorum. Her neyse Black Tooth candır.

Saydım, izlemediğim tam 66 tane film var elimde. Çelınc yapmayacağım demiştim ama yapabilirim. Yaparsam buraya yazarım bu sefer Tumblr’a değil. Tumblr sayfamı kirletmek istemiyorum. Oradan bakan ne kadar kuğul biri desin.

Jack White ne güzel müzikler yapıyorsun sen lan. Yemeğine suyuna ne katmışlar senin bebeyim?

Çenem düştü.

* Justin Timberlake’ten ne kadar nefret ettiğimi diğer blog yazılarımdan hatırlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.