En Çirkin 10 Türk Dizisi Aktörü

Devrik başlığım aslında çok şey anlatmakta. En çirkin olan diziler mi adamlar mı ben bile anlamadım! Baştan söyleyeyim zevkler tartışılmaz. Dava etmeyin beni aktörler! ! !

10. Tolga Karel

Yaprak Dökümü’nün Oğuz’u. İnsanlara yakışıklı diye yutturulmaya çalışılan, bir dönem çoğunluk erkek nüfusunun kafasını yolunmuş tavuğa döndüren garip bir saç stiline sahip olan, kötü rolünün hakkını iyi veren ama sonuçta çirkin olduğuna inandığım kişi. Bu resimde de geleceği çok parlak çıkmış. Hayatta başarılar.

9. İbrahim Çelikkol

Karadağlar’daki Gül Ali. Bazen ne yapsan olmuyor bazen… I Ih… Nayn davut. Olmamış. Kısa saç ve bıyıkla belki..

8. Halit Ergenç

Çok popüler bir insan, dizileri de hakkaten güzel. Hepsini izledim sanırım (Aliye hariç. Onu da şimdi veriyor zaten yine. Sabah kuşağına bakarsanız bütün dizilerini veriyor her bi kanalda. Kaçırma imkanınız yok gibi.) Ama renkli gözlü olmak o gözlerin iki ayrı noktaya baktığını örtmüyor be Mistır Ergenç. Ayrıca her yeni dizisinde saçlarının arttığını düşünmüştüm ama bu sabah kuşakları dizileri göz yanılmasına düştüğümü kanıtladı. Sülüman sınıfta kaldı.

7. Bülent İnalBitmeyen Şarkı adlı dizide Bergüzar Korel’le başrol paylaşan abi. Ağır abi, havası var ama gene de Berg nerde o nerde… Olmamıııııış… Bir tek adımı doğru söyleyen nadir insanlardan birisi olmasıyla severim kendisini.

Şimdi burada bir ara vermek istiyorum, şimdiye kadar saydıklarım çoğu insan tarafından hoş kabul edilen erkekler. Ayrıca yaptıkları işleri az çok severim. Ama bundan sonrakiler tam Allahlık…

6. Tamer Karadağlı

En kötüsü de kendini gerçekten bir şey sanan insanlar… Pehey..

5. Kutsi

Yorum yapsam mı yapmasam mı bilemedim. Doktorlarda oynuyor bilmeyen varsa hani şeyediyim..

4. Özgürcan Çevik

Aklınıza Özgür Çevik gelmesin, zira kendisi dizilerde en yakışıklı sayılabilecek 2 adamdan birisidir ( ❤ ). Bu Özgürcan Çevik, Türkan'da oynayan adam, Türkan'ın kocası Orhan hani… Tekrar diyorum kimsenin oyunculuğuna emeğine bir şey dediğim yok. Çirkinler…

3. Serhan Yavaş

ATV’nin UNUTULMAZ yavşaklığının başröl (!) oyuncusu. 2 kız kardeşin aynı adama aşık olma yavşaklığının bir ürünü olan dizide iki kız bunun için mi birbirlerini kırıyolar diye düşünmeden edemiyorsun. Sonra kızların tipi geliyor aklına, susuyorsun.

2. Murat ÜnalmışÜn almış kıl aldırmamış.. Yine iki kardeş falan var sanırım izlemedim diziyi hiç. Enboleyn allah bin belanı versin, her şeyi senle kıyaslıyoz! Fragmanlardan anladığım kadarıyla bir sekizinci henri meri boleyn en boleyn aşk üçgeni gibi bişi heralde. Tek bir farkla. 8. Henriyi filmde Eric Bana, dizide Jonathan Rhys Meyers oynamıştı. İkisi de taş gibi adamdır.

Veeeee 1 Numaraaaaaaaa.

1.Erkan PetekkayaBu adam hakikatten çok iyi bir oyuncu. Bir insan ancak bu kadar iyi bir angut tiplemesi çıkarabilir. See you soon Aligaptaaaaaaaaan!!!!!!

Bu arada ali kaptan yazınca gugıla ilk çıkan resim de süper sdfd xD Bu çocukta da ilk 10 a girebilme potansiyeli var.

Bazen çok kırıcı olabiliyorum, evet..

2 comments

  1. mermaid · Şubat 15, 2011

    eşeksin:)Eline sağlık ama:)

    Beğen

  2. GEZİ/YORUM... · Şubat 25, 2011

    İyi bir takipçisin 🙂

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.